fbpx

Czy to w ogóle działa?
Oczywiście!

Zobacz jakie efekty dają treningi online
z profesjonalnym trenerem

Metamorfozy

Aleksandra, treningi online z Video

Efekty Oli są widoczne po 2 miesiącach regularnych treningów 3 razy w tygodniu. Naszym celem było redukcja tkanki tłuszczowej, oraz wymodelowanie całej sylwetki.

Aleksandra, treningi online z Video

Efekty Oli są widoczne po 2 miesiącach treningów online. Głównym celem było wymodelowanie sylwetki. Udało nam się te efekty osiągnąć dzięki regularnym treningom online 2 razy w tygodniu.

Małgorzata, treningi online z Video

Początkowo Gosia współpracowała ze mną na podstawie indywidualnie rozpisanego planu treningowego. Następnie przeszła na współpracę online przez kamerkę i pojawiły się dużo lepsze efekty wizualne.

Natalia, treningi online z Video

Efekt widoczny po 2 miesiącach treningach online. Treningi odbywały się 3 razy w tygodniu. Główny priorytet- wymodelowanie sylwetki.

Malwina, treningi online z Video

Efekt widoczny po dwóch miesiącach treningów online trenując 2 razy w tygodniu. Treningi odbywały się z domu bez dodatkowego sprzętu.

Beata, treningi online z Video

Główny priorytet- wymodelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, oraz wzmocnienie mięśni aby sylwetka była bardziej wyprostowana i silna. Treningi 3 razy w tygodniu.

Małgorzata, treningi online z Video

Celem było redukcja tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, oraz wzmocnienie całej sylwetki. Dzięki regularnym treningom online udało nam się osiągnąć duże efekty zmniejszając obwód talii i brzucha.

Yana, treningi online z Video

Głównym celem było wymodelowanie sylwetki. Ujędrnienie jej z okolic pośladków, oraz brzucha. Treningi 3 razy w tygodniu.

Agnieszka, treningi personalne

Efekt osiągnięty poprzez regularne treningi personalne na sali treningowej. Cel- redukcja tkanki tłuszczowej.

Dagmara, treningi personalne

Efekty widoczne na zdjęciu są dzięki ćwiczeniom na wymodelowanie pośladków. Treningi odbywały się 2 razy w tygodniu.

Paula, indywidualny plan treningowy

Efekt widoczny po miesiącu treningów 3 razy w tygodniu w domu bez dodatkowego sprzętu.

Gabrysia, treningi online z Video

Efekt widoczny po dwóch miesiącach współpracy ćwicząc 2 razy w tygodniu. Główny cel treningów- redukcja tkanki tłuszczowej.

Justyna, treningi personalne

Głównym celem było poprawienie wyglądu sylwetki. Dzięki ćwiczeniom na wzmocnienie ciała, oraz korzystanie z ćwiczeń mobilizujących znacząco poprawiliśmy wygląd sylwetki na bardziej wyprostowaną.

Milena, indywidualny plan treningowy

Dzięki regularnym ćwiczeniom w domu 3 razy w tygodniu oraz aktywności uzupełniającej osiągnęliśmy ogromne efekty wizualne. Znacząco zmniejszył się obwód brzucha.

Dorota, treningi personalne

Efekt osiągnięty regularnymi treningami, w którym skupiliśmy się na wzmocnieniu oraz wymodelowaniu sylwetki.

Katarzyna, Indywidualny plan treningowy

Kasia trenując 3 razy w tygodniu w domu osiągnęła zamierzone efekty, czyli zredukowała ilość tkanki tłuszczowej i wzmocniła całe ciało.

Treningi Online
z Video

1 trening - 60zł
8 treningów - 450zł
12 treningów - 650zł

Półgodzinny trening personalny online prowadzony przez kamerkę. Nastawiony na ciągłą pracę pod moim nadzorem. Treningi na siłowni, w domu lub na świeżym powietrzu. Zawiera:

  • Trening personalny

  • Dzienniczek

Przewiń do góry